Burç Uyumları
KADIN


ERKEK


İlişkinizde sizi neler bekliyor? Sonunda evlilik mi olacak yoksa ayrılık mı? Acaba sizi seviyor mu? Anlaşıyorsunuz ama daha iyi anlaşabileceğiniz birileri var mı? İlişkinizde bir şeylerin eksikliği mi var? Bütün bu soruların cevapları için insanlar yüzyıllardır beraber olduğu kişinin burcu ile kendi burcunun burç uyumlarını inceliyor ve analiz ediyor.
Zıt burçlar birbirlerini çeker, ya çok iyi anlaşırlar ya da hiç anlaşamazlar. Aynı elementten olduğunuz burçlarla çok rahatlıkla diyalog kurabilir ve birbirinizi anlayabilirsiniz. Burç uyumlarını incelerken yükselen burcun da bu ilişkide etkin bir rol oynayacağını unutmayın.
Burçlar elementlerine göre uyumludurlar ya da değildirler. Evrende 4 ana element vardır. Bunlar ateş, toprak, su ve havadır. Ait olduğunuz burç bu elementlerin enerjilerinden etkilenir. Ateş burcundan olan bir kişi en iyi ateş, sonra da hava burcu ile anlaşır. Su burcu ile ise hiç anlaşamaz. Toprak burçları da en iyi toprakla, daha sonra ise su burçları ile anlaşır. Hava burçları ile ise yıldızları pek barışmaz. Su elementinin etkisinde olan burçlar, en iyi su burçları ile, sonrasında ise toprak burçları ile anlaşır. Ateş ile ise yan yana duramazlar. Hava burçları da en iyi hava elementinden burçlarla anlaşır, sonrasında ise ateş burçlarını tercih etmelidirler. Toprak burçları ile geçinemezler.
Astroloji size uygun eşi seçmeniz konusunda da yardımcı olabilir.