Paylaşımlar
 •  ard paylaştı:

  Eşimin ilgisizliği

  Benim bir derdim var ben 5 yıldır evliyim 1 yaşında kızım var tüp bebekle oldu benim kocam benimle ve kızımla ilgilenmiyor çok üzülüyorum her seferinde söylüyorum ama pek takmıyor. İlgileniyorum diyor ama ilgilenmiyor. Ne yapabilirim yardım edin bana

  Tarayıcıdan gönderildi.
  EVLİLİK | 20.08.2015 15:47:42
  beğeni yok

YORUMLAR • Yorumları okudum bir çoğunu kardeşim sana dünyada en büyük silah sevgidir bunuda sen esind s görüyorsun ozaman için ci planda olan silahı söyleyim oda susmakdir m eev hanımı olarak ilkel görevlerini yapıp geri de kalan esle Sohbetleri sadece sorduğu sorulara cevap ver başka hiç bir şekilde konuşma emin ol sendeki gizemi bulacaktır

  Tarayıcıdan gönderildi.
  22.08.2015 13:42:06
  beğeni yok teşekkür yok

 • ekalem hazretleri, en son yorumunuzun muhatabı sadece ben değilim, sizsinizde.. insan bildiğini okur, okuduğunu bilir.. senin anlatmak istediğin karşındakinin anladığı kadardır..
  o açıdan en iyisi konuşmak fayda vermiyorsa sessizliği paylaşalım..
  kal sağlıcakla..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  21.08.2015 15:46:39
  beğeni yok teşekkür yok

 • Hepinize yorumlarından dolayı teşekkür ederim ilgisizliği şöyle açıklim. İşten eve geldiği zaman yemeğini yiyor çayını çerezini yiyor tv izliyor kızımız etrafında dolanıyor kucağına alıp ta sevmiyor güzel bir söz söylemiyor bana bile olsun son kalkıp yatıyor böyle işte

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 21:02:48
  beğeni yok teşekkür yok

 • ALLAHIN isimlerinden ya vedüd ya cami 21 kez çokca zikret dua et kardeşim inş. eşin düzelecektir netten araştır istersen inan faydası çok

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 19:31:07
  beğeni yok teşekkür yok

 • mevlananın güzel bir sözü var karşındaki insana ne kadar anlatırsan anlat anladığı kadarını bilirmiş.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 18:44:34
  beğeni yok teşekkür yok

 • filozof demişki; herşeyi kafama takıyordum, sanki ölümsüzmüşüm gibi..
  yine filozof demiş ki; dışa bağımlı olmaktansa ,mutluluk nedenlerini kendi potansiyelinde keşfetmek gerekir.
  sevgili hocam, insan ilişkilerinde sürekli deneyimlediğimiz ve acısını çektiğimiz bir gerçek değilmidir bu lanet "kafaya takma" ve "dışa bağımlı mutluluk gereksinimi"..
  sözler eğer bireysel yaşamımızda karşılık buluyorsa bu bize dair bir mesaj içeriyor demektir ve bu noktada söylenen sözün yapıcımı yoksa yıkıcımı olduğunu taktir etmek etik açıdan size değil, konunun sahibine aittir, ki söz eğer isabetli ise zaten amacına hizmet edecektir, değilse dikkate alınmayacaktır.
  tabiki hepimizin sosyal yaşamları ve şahsi tecrübeleri var ve herkes kendi zaviyesinden gördüğü hayatı resmeder, bu gayet normal.
  şükrü erbaşın dediği gibi "her şeyi iyi yanından görmeyi kim öğretti bize" ..
  zekaya ego, egoya zeka katmak ve kendi hikayemiz konusunda "bana" ve "beni" hedef almayan şeylere iyimserlik adına itibar etmek saçma geliyor.
  adam bana ilgisiz, ben yokmuşum gibi davranıyor, soruyorum, yok birşey ilgisiz değilim..
  peki senin ilgisizliğinin gerekçesi her neyse, ben senin her ne sebebten kaynaklanıyorsa kaynaklansın psişik hastalığının travmasını neden yaşayayım.
  sana yardım elimi uzatıyorum ama geri çeviriyorsun.
  be hey adam, o zaman lanet sorununu kendi başına mı yoksa bir uzman eşliğinde mi çözeceksin , çöz; yada hayatında başka birimi var, beni muallakta bırakmak suretiyle bana zulmetme, söyle yolumuzu ayıralım, hayat herşeye rağmen devam ediyor..
  sözler insan gerçekliğinin ifadeleridir ve gerçekliğimize temas ettiği oranda değerlidir..
  vesselam..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 18:32:38
  beğeni yok teşekkür yok

 • bekara karı boşamak kolaydır yapıcı yorumlar yapmak gerekir özel hayat ile alakalı bilgiler verilirken sınır aşılmamalıdır ilgisizliğin bir çok nedeni var yorumlar konuyu tüm noktalarından ele alınarak yapılırsa daha edebli olur sanal dünyada olmak insanlar ile diyalog içinde bulunmadığımız anlamı taşımaz bu kaidelere dikkat edelim filozofların sözlerini alıp ona uygun olmayan bir konu içinde amacına ters bir yerde kullanmak yanlış olur.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 18:04:27
  beğeni yok teşekkür yok

 • Ilgilenmeyip ne yapmıyor mesela ?

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 17:47:37
  beğeni yok teşekkür yok

 • akışına bırak.. hatta sana değersizmişsin hissini yaşatan bir ilgisizlik sergileyen birisine verebileceğin en iyi cevap ona ilgisiz kalmaktır. milyonda bir ihtimalle geldiğin bu hayatta seni kederlendirecek hiçbirşeye bu imkanı cehenneme çevirecek bir ehemmiyet vermemelisin. sartre diyordu ki; herşeyi kafama takıyordum, sanki ölümsüzmüşüm gibi.. sen kendine önem ver, kendinle barışık ol ve dışa bağımlı gereksinimselliğini en aza indirge, schopenhauerin altını çizdiği gibi, mutluluk gereksinimlerini kendi potansiyelinde keşfetmektir...

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 17:45:54
  beğeni yok teşekkür yok

 • ilgi azalmasının nedenleri önemli çünkü normal bir durum değil canını sıkan atlatamadığı bir sıkıntısı olabilir bunu belli etmiyordur yada ilgi alanları farklı yönlere kaymış olabilir onu rahatlatan unsurları teşhis etmen gerekir.eğer dışarıda kendi arkadaşları ile kahka atıyor eve geliyor susuyorsa keyfi yoksa evde neşe bulamıyordur onun kafasını meşgul eden şeyi arayıp bulman lazım bazen keşkeler akla düşünce insan elindekinin kıymetini unutabiliyor ve bir durgunluk içine girebiliyor elindekinin kıymetini hatırlatmalısın başka bir problem ise onun sevgisini başka biri alıyor demektir.bunlara dikkat et.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 17:34:12
  beğeni yok teşekkür yok

 • Teşekkür ederim . Olur çok sevinirim

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 17:17:43
  beğeni yok teşekkür yok

 • üzücü bi olay hafta sonları biyerlere gitmeye bakın ne biliyim kızıyla sürekli yalnız kalmasını sağlayın inş zamanla düzelecektir RABBİM aranız daki bağı kuvvetlendirsin inş. ama bi bildiğim dua var isterseniz onu okuyun

  Tarayıcıdan gönderildi.
  20.08.2015 16:35:55
  beğeni yok teşekkür yok

1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Web üzerinden yorum ya da paylaşım yapılamayacaktır.

Forum bölümümüzü tüm özellikleriyle kullanabilmek için uygulamamızı indirebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR