Paylaşımlar
 •  kuyruksuzkurbi paylaştı:

  ailem ve ben

  Sorunlu bir ailenin çocuğuyum. Annem ve babam surekli kavga ederler ayrı evde yaşarlar çoğunlukla. Maddi durumumuz kötü olmamasına rağmen ikisinin de anlaştığı tek konu pintilik. Benden hariç bir de abim var ruhsal sıkıntıları var tedaviyi kabul etmiyor. İleri düzeyde OKB hastası. Evde surekli kavga ve tartışma var. Aynı odada bile 2 saat oturamiyoruz. Ailemle gorusmek istemiyorum ancak bu yıl üniversiteyi bitirdim ve KPSS maduru olarak sanırım atanamayacagim. Bir de 5 yıllık erkek arkadaşım var onunla evlenmeyi düşünüyoruz atanirsak. Ancak ben ailemden utanıyorum. Hiç kimseye gidip gelmiyiruz. Sosyal ilişkilere kapalı bir aile bayramda bile eve misafir gelmesin diye parklara giden bir aile düşünün. Annem ilişkimi biliyor baban vermez kaç git diyor. Ama erkek arkadaşım da ben de cekimseriz. Herşey olması gereken gibi olsun istiyoruz. Babam bana düğün bile yapmicani milleti eğlendirmeye para harcamiycagini söylüyor. Kendin kazan biriktir evlen diyor. Abim deseniz hasta diye evlenemiyor seni öldürurum benden önce evlenemezsin Miras bana kalır diyor. Oysa karşı tarafın ailesi melek gibi ne istersek yapiyorlar. Sadece onlar da kacmami istemiyor babamla tanışmak istiyorlar. Babam çok patavatsız. Onların yanında ateist gibi konuşacak ve annemle kavgaya tutusacaklar diye korkuyorum. Bu arada babam deist allaha inanıyor ama hiç bir dine inanmıyor. Annem müslüman. Bu çıkmazdan nasıl çıkarım. Atanabilmek için neler yapmazdm. 1 puanla sanırım kaciracagim atamayı. Çok mutsuzum. Surekli ölüm geliyor aklima. Başka kurtulusum yok gibi hissediyorum. Bana bir akıl verin.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  AİLE | 13.08.2015 16:18:16
  beğeni yok

YORUMLAR • Ölüm kurtuluş değildir. Acın var belli ki yanlış anlama acını hafife almıyorum ama insanlar daha neler yaşıyor. Hiç birşeyin Kurtuluşu değildir ölüm sadece pes etmek kaybetmektir. Babanı tanıştır sevgilinin ailesiyle deist olmak kötü bişey değildir ki sadece bir seçim bırak onların yanında da öyle konuşsun baban evlenmeyecek ki sen evleneceksin.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  13.08.2015 16:44:35
  beğeni yok teşekkür yok

 • Cnm kafana boyle olum gb seyleri getirme sen bilmezmisinki allah sevdigi kulunu sinar her gecenin muhakkak sabahi var hem sen demiyormusun babam ateist hic bir dine inanmiyor sende babanin hatasinami duseceksin hem intihar allaha sirk kosmaktir erkek arkadasin biliyorsa durumu endiselenme birak uzerine dusen gorevi yapsinlar ondan sonra birseyleri oturup konusarak karar verirsiniz veren allah cenabi hak ne diyor bana cevrilen elleri bos cevirmem neden allahtan cani gonulden istemiyorsun uzulme ne olur hersey zmnla yolunu bulur k.i.b cnm

  Tarayıcıdan gönderildi.
  13.08.2015 16:37:06
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR