Paylaşımlar
 •  siradankisilik paylaştı:

  ilişkinin ismini koyma sorunsalı

  Merhaba arkadaşlar sizden bir sorunum için yardım istiyorum... Bundan yaklaşık iki ay önce bir kampta bir çocukla tanıştım ve aramız çok iyiydi flörtleşiyorduk birbirimize açıldık ama herşey o kadar güzeldi ki adını koyarsak bozulur diye düşündük. Farklı şehirlerdeyiz ama bu aramızın açılmasına neden olmadı -henüz- 7/24 mesajlaşıp birbirimize fotoğraflar atıyorduk haftalardır ve bir hafta kadar önce doğumgünüm için benim yaşadığım şehre geldi birlikte doğumgünümü kutladık. O geri döndükten sonra da aramız mükemmeldi çok iyi anlaşıyorduk flörtleşmenin birkaç adım üstüne geçmiştik artık yani demek istediğim sevgili gibiydik herşeyimizle. Birbirimizle birlikte profil olan fotolarımız neredeyse bir yıl sonraki konsere birlikte gitme planlarımız aynı şehirde üniversiteye gitme hayallerimiz... Hepsi onun hayalleriydi aslında ona göre hiç ayrılmayacaktık öyle konuşuyordu geleceğimizle ilgili hayaller kuruyordu. Üzülmemem için elinden geleni yapıyor ben yüzümü assam hayata küsüyordu beni mutlu edene kadar kendini harcıyordu vs gözlerini gözlerimden çekmiyordu ben güldüğümde gülüyordu, üstüme titriyordu. Aramızdaki bu şeyden ailelerimizin haberi var yani kısacası sevgiliydik ama çıkma teklifi etmemişti. Bende bu karmaşanın içinde afallamış bir adım beklemeye başlamıştım ama yok teklif gelmedi. Dün bir arkadaşımın benden gizli çocuğa benimle sevgili olup olmadığımı sorması ile işler karıştı. Panikledi ne diyeceğini bilemedi. Bana sordu ne diyeceğim diye bende yanıtı benim bile bilmediğimi söyleyerek tavrımı ortaya koydum ama anlamak istemedi. Korktu. Benimle sevgili olmayı istemiyor, benim onun sevgilisi olduğumu bile söyleyemiyor. Bende dolayısıyla kendimi kullanılmış hissettim duygusal açıdan ve iki gündür hiç mesaj atmadım mesajlarına birkaç kez soğuk yanıt verdim ve bir gündür mesaj atmadı... Normalde her saniye mesajlaşan biz bir gündür hiç konuşmadık.
  Ona kızdığımı anlamasını ve birşeyler yapmasını bekliyorum ama beni anlamıyor.
  Ne yapmam gerek sizce? Bu durumda, hâla bir teklifte bulunmayan bu oduna nasıl davranmam gerek? Mesaj atmamayı sürdürmeli miyim? Mesaj atarsam ne demeliyim? Nasıl davranmalıyım?

  Tarayıcıdan gönderildi.
  İLİŞKİLER | 09.08.2015 01:04:10
  beğeni yok

YORUMLAR • Canim bak mesaj at ve nicin kixdigini neyden rahatsız olduğunu acik ve net bir şekilde söyle erkekker çünkü bazi şeyleri bilselerde anlasalarda idrak edemiyolar anlamiyorlar. Ama sen kizip msj atmasan kendini düşüncelerini ifade etmesen bu iliski zaten surmez o yuzden güzel bir dille anlat konus eminim oda sana senin ona konystugu gbi konusup sorun çözülecektir konusmadan fikirleri paylasmadan hic bir şey çözülmez

  Tarayıcıdan gönderildi.
  09.08.2015 02:05:13
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR