Paylaşımlar

YORUMLAR • Benim görüşüm aslında mantık evliliğinin aşırı derecede mantıksız olması. Bi insanla sırf maddi anlamda iyi bi hayat geçirilebiliceği için yapılan evliliğin kurulan ailenin ve o ailenin çocuklarının biçok şeyden maruz kalabiliceği, ve onların nesilinin nasıl ilerliyeceği düşüncesi bile tamamen çılgınlık. Yani bu tür insanların gerçekten egoist olduklarını düşünüyorum. Aşk gibi kutsal bi duygunun sevgi dışında ucuna dayandığı başka hiçbi amaç olmamalı.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  25.07.2015 02:44:36
  beğeni yok teşekkür yok

 • Para aşkı köreltiyor aşk önemini değerini yitiriyor

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 15:18:20
  beğeni yok teşekkür yok

 • Hersey toz pembe değil tamam asiksin deli gibi oluyorsun onun için diyorsun samanlik seyranlik olur diyorsun ancak o öyle olmuyor işte evleniyorsun mesela aileler destek çıkmıyor düğün yapıyorsun dugunuydu ev esyasiydi altıniydı vs vs bir dünya teferruat sonra eksiyle başlanmış bir evlilik borçlar başlıyor ikinizde çalışıyorsunuz sonra çocuk oluyor hayat daha zorlaşıyor ilerisi için birşeyleri kisitlamak gerek çocuk olucak çünkü yani kısacası sen ister az harca ister çok harca parani belli bir zamandan sonra maddiyat giriyor sonra kavgalar sonrasında pismanliklar ve sonrasında şiddetli tartışmalardan boşanmış insanlar gerçek olan bu maddiyat olduktan sonra hersey istediğin gibi olduğunda problemler kalmaz tabi bu söylediğim başka problemleri kapsamiyor maddiyat konusu sadece

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 14:54:48
  beğeni yok teşekkür yok

 • Ben erenuslu84 e katılıyorum eğer gerçek sevgi varsa Herşeyin üstesinden gelirsiniz. Bütün zorluklara beraber Göğüs gerersiniz. Ama tabiki bu sizin birazda nasıl bir hayat yaşamak istediğinize bakar. Sonuçta bu Seçenek zorlu ve uzun bir yolculuk olabilir. Diğer Seçenek ise çok daha rahat ama Sevgisiz olabilir olabilir.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 14:46:26
  beğeni yok teşekkür yok

 • İkiside Lazım aşkta parada

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 14:15:41
  beğeni yok teşekkür yok

 • Aşk önemli ancak sevgi karın doyurmuyor belli zamandan sonra aşk la evlendigin insanla maddiyat devreye giriyor sonra anlaşmazlıklar oluyor hayallerle evleniyorsun asiksin sonradan istediğin hiçbir alamiyorsun maddi sıkıntılar cekiyorsun maddiyat on planda eskidendi o tek maaşla üç çocuklu bir evi geçindirmek şimdi tek çocuğa zor bakıyorsunuz hayat şartları zor.....!!!

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 13:31:08
  beğeni yok teşekkür yok

 • Tabiki ask onemli dusununki asik iki insan imkanlari yok para pul yok ama mutluluk içindeler aşklarına güveniyorlar ve yaşamları için gerekli olan herşeyi sindire sindire zorluklarla elde ediyorlar zamanla herseyleri oluyor evleri arabaları çocukları diğer yandan varlıklı olan insanlar daha anne babalarının yanında birçok nimetlere emeksiz kavuşmuş herseyleri mevcut duymuşlar artık ne tatmin edecek ki onlari... Yani aşk mücadele sadakat herşey birlikte olursa olur kıymetli olur benim düşüncem boyle🙂

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 12:04:08
  beğeni yok teşekkür yok

 • simdiki zamanda ikiside onemli

  Tarayıcıdan gönderildi.
  17.07.2015 11:46:56
  beğeni yok teşekkür yok

1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Web üzerinden yorum ya da paylaşım yapılamayacaktır.

Forum bölümümüzü tüm özellikleriyle kullanabilmek için uygulamamızı indirebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR