Paylaşımlar
 •  pisilerinefendisi paylaştı:

  Aldatıldım

  Merhabalar herkese. Daha önce sevgilimin abuk subuk hareketleriyle ilgili bi konudan bahsetmiştim. Kısaca geçiyorum, yaptığı her şeye rağmen en azından aldatmadı diyerek yanına gittim sağolsun beni çok güzel karşıladı sarıldı öptü gerçekten beni sevdiğini hissettim. Gerçi ben yanlış hissetmişim. Annesinin yanına gitti mutfağa sigara içmeye ben de bi telefonuna bakayım dedim. Bi kızla mesajları vardı kız buna gel annenle tanış diyo, beni seviyo musun diyo, benim canım herşeyden çok güvendiğim sevgilim de bu kıza sen benim için seni seviyorum diyecek kadar basit biri değilsin diyo. Bu sadece küçük bi kısmı mesajların. Mutfağa gittim kızı sordum ve beni salak yerine koyup yakın arkadaşım ne var ki bunda dedi. Allahın belası. Ağzımı açamadım elim ayağım boşaldı o an. Ağlamamak için kalktım gittim. Gece ikiye kadar bi açıklama bekledim tabiiki de hiçbişey yazmadı. Ben de kendisine aynen şu mesajı attım:

  "Bana telefonunu karıştırdığım için veya kalkıp gittiğim için kızabilirsin. Okey oynamak için açmıştım bakayım dedim. Apo ben sana herşeyden çok güveniyodum. Hiçkimse bi arkadaşıyla bu kadar samimi olamaz. Bu kadar samimi olan insan benim samimiyetimi eleştirmez. Ben sen huzursuz olma diye çağların yanına gitmiyorum sen olmadan, kuzenlerimle bile doğru düzgün konuşmuyorum. Sen başka kızlarla konuşunca vicdan yapıyodun ya hani. Hiç mi için sızlamadı bu kıza seni seviyorum diyecek kadar basit biri değilsin benim için derken? Beni o kadar büyük hayal kırıklığına uğrattın ki Apo. Senden bi açıklama bekledim şu saate kadar. Üzülmemem için bi sebep vermeni bekledim. Ne dersen kabulüm biliyosun bana ne var bunda dışında hiçbişey söylemedin Apo. Senin için seni seviyorum diyebilecek kadar basit biriymişim demekki. Üzülmem kırılmam gitmem senin için hiçbişey ifade etmiyormuş. Verdiğin değer için çok teşekkür ederim."
  Üstünden 3 gün geçti ve hiçbir cevap yok. 1 yıldır birlikteydik 4 yıldır da tanışıyoduk. Kendimden çok ona güvenirdim. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ölü gibiyim 3 gündür su ve sigara dışında hiçbişey almıyo midem mesajları aklımdan çıkmıyo. Çok üzülüyorum.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  İLİŞKİLER | 28.06.2015 15:22:11
  beğeni yok

YORUMLAR • Çok üzüldüm senin adına..Ama en iyisi bazı şeyleri oluruna bırakmak..Biliyorum bu senin için zor olacak ama tüm bunları ileride bir gün unutacaksın..Olmuyosa zorlama ve vicdanın rahat olsun çünkü sen haklı bir şekilde tepkini ortaya koymuşsun hissettiklerini anlatmışsın..bundan sonrası ona kalıyor senin elinden artık birşey gelmez me yazık ki..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  28.06.2015 16:38:41
  beğeni yok teşekkür yok

 • Sakin ol, kontrolsüz davranma, kendini salma, kontrolsüz davranma.unutma oda senin yerinde olsa aynı yıkımı yaşayacaktı bende ya da bir başkası da olsa senin yerinde aynı yıkımı yaşayacak çok doğal bir durum kalbimiz aklımız var ve bunların tercihlerinin sonucunu iyi kötü yaşarız.Durumunu kabul et etrafının ya da x kişiyi suçlamak sitem etmek neden demek yerine dön kendine kız, kendini motive et, kendini yücelt ve benlik saygını sıfırla yenile, yarına bu kafayla devam et.Senin yaşadığın şu; güven yıkımı, bu yıkımın şiddeti karşımızdaki kişiye yüklediğimiz anlama göre değişiyor,bu yıkımı aileden aldın mı başka bir deprem etkisi, arkadaştan ya da sevgilinden aldınmı çok başka deprem etkisi yaşarız,özeline ne derece dahilse yıkımın sarsıntısı o kadar etkilidir....sevgilindi bu kişi, sevdin sahiplendin kalbini aştın özel hayatına dahil ettin ve sahiplenme duygusundan ötürü beklemediğin bu durumu yaşadın güvenin sarsıldı yıkıldın ama şimdi etrafı boşverip kendini iyileştirme zamanı gerisi sabır....üzücü bir durum ama kimsenin sorunlu karakteri senin düzgün doğru karakterini kırıp incitmemeli.yemek yiyememen normal mide bağırsak duygusal organlardır üzücü durumlardan en baş onlar etikilenir, kalbin aklın bitkin yorgun olur bunların doğal durumlar olduğunu milyonlarca kişinin bu tarz durumları bu şekilde yaşadığını unutma ve çok baskı kurma, birde yemek yiyemiyorum diye iki kat üzülme, relaks ol sakin ol geçecek...dilerim süreç senin için kısa olur aklın baskın çıkarda süreci kısa atlatırsın.kendine motive et benliğini sürekli yücelt motive et değerini önemse.kendini ne kadar önemsersen kendine ne kadar az acırsan o kadar çabuk atlatırsın ama kendine acır üzülür ve kadınlığını küçük görmeye başlar öz güvenin kaybetmeye başlarsan daha çok dibe batarsın.unutma birini severiz sahipleniriz güveniriz ama yaşamda binbir türlü insanlar var bu insanlar bazen bizim gibidir bazen bizim bakmadığımız bir noktadadır, yanlış seçimler yapabiliriz yanılabiliriz kendimiz gibi sanabiliriz bu yüzden hatayı yanlışı kabul edemeyiz sürekli pişman olmasını bekleriz ama mayada varsa olur yoksa olmaz o yüzden olayı ikinci üçüncü kişiden çıkar kendine çevir kendini iyileştir ve yarınına bak.o kişiyle ne olur,o tarafa sürekli bakarsan hiç birşey olmaz bakmadığın noktada akışında olması gereken olur hiç merak etme.sabırla kendini iyileştirmeye bu durumu atlatmaya bak.kalbinde mutlaka bir sevgi bir aşk bir tutku vardır bu kalbini mutlaka üzüyordur işte buda işin pişirme noktası onu pişir,onu eğit ona öğret..başarılar...siteye giriş yapmayabilirim belki çok geçe yaparım,iyileşmen dileğiyle...

  Tarayıcıdan gönderildi.
  28.06.2015 16:19:44
  beğeni yok teşekkür yok

 • Belliki seni hakedecek kadar büyük yüreği yokmuş... basit olan sen değilsin kesinlikle o

  Tarayıcıdan gönderildi.
  28.06.2015 16:00:59
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR