Paylaşımlar
 •  stunningseater paylaştı:

  Ah be 2017 o elimi bırakıp gidişin var ya

  Yine de her şey bitince yabancı gibi olunmasını sevmiyorum.. Canımmm diyorsun. Sıkıca sarılıyorsun. Sonrası enkaz olacaksa, canın olanı enkaz altında bırakmamak adına demeyeceksin. Gerçekliğini yitirir...
  Hüzünlü burası. Konu ile ilgin, deneyimin, hatıraların "canımın içiii"lerin var. Teknik olarak yabancı olamazsın. Teoiride mümkün olmayanla pratikte yüzleşmek çarpıyor insanı!
  Herkes bir noktada birbirinden kopabilir. Ama hafızalar silinmiyor. Silinmeyene silinmiş gibi yapmak. Yabancı olmayana yabancı gibi davranmak. Ah beee, diyorsun. İçinin omzu çöküyor. Deriyle kaplıyız ya, altındaki iskelet üzülüyor işte...
  Üç günde değişemez her şey. Döviz kuru değil ki bu¿ Beni riyakarlık bozuyor. Bilgisayar kablosu mu bu¿ Modem düğmesi mi¿ Nasıl lan! Tuşu mu var bunun¿ Olmamış olabilir. Başarılamamış, uyumlanamamış ya da vazgeçilmiş.. Ama yaşanmamış gibi, yabancı gibi neden olamaz biliyor musun???
  Çünkü yaşanmış!
  Senden, benden, herkesten bağımsız. Kayıtlara geçmiş. Videolara.. Fotoğraf karelerine.. Kelimelere.. Yüreklere.. Kaydedilmemiş gibi yapamazsın! Sildiremiyorsan, sildirmiş gibi yapamazsın!
  BENİM BEN! Hani günlerce beraber güldüğün.. Gözlerine baktığın.. Sevdiğini haykırdığın.. Gözyaşından öptüğün.. Köprücük kemiğimin tam oraya başını yerleştirip evim dediğin.. İlk çocuğumuzun ismini koyduğun.. Hiç bitmeyecek diyip sandığın.. Bitmiş olabilir. Güldüğün.. Baktığın.. Haykırdığın.. Öptüğün.. Dediğin.. Kalacak ama. Onlar duracak.
  Acı, tatlı her ne sikimse, tek bir anlık bile güzel anın bedelleri var. Ödenmiş. O kadar güzelliğin üstüne yatıp, keyfini çıkarıp, iş sona geldiğinde "yabancı" kelimesinin soluk anlamını değiştiremezsin. Deli derler insana! Kimse bir şey demezse ben G.T derim!!!
  İmza : Nefes Tuti
  @stunningseateroficiall


  Androidden gönderildi.
  İLİŞKİLER | 07.04.2021 12:13:58
  1 beğenme

YORUMLAR


Bu başlığa henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR