Paylaşımlar
 •  eski_uye paylaştı:

  YORUMSUZ PAY🤦‍♀️

  Mersin\'in tarsus ilçesinde (11 şubat 2015) tarihinde tecavüz girişimine direndiği için münübüste öldürülen üniveriste öğrencisi Özgecan Aslan seni unutmadik unutmicaz..


  Şoför Suphi Altındöken, Mersin\'e D-400 karayolundan gitmesi gerekirken güzergah değiştirerek Tarsus- Mersin Otoyolu doğru saptı. Sürücünün güzergahını değiştirmesinden \'kaçırılıp başına kötü bir şey geleceğini\' anlayınca tepki gösteren Özgecan, onunla tartıştı. Yola devam edip minibüsü tenha bir yerde durduran Suphi Altındöken\'ın tecavüze kalkıştığı Özgecan, yanında taşıdığı biber gazını sıkarak karşı koydu. Boğuşma sırasında Özgecan, tecavüzcü Altındöken\'in yüzüne tırnaklarını geçirip direndi. Şoför Suphi Altındöken, bıçağını çıkarıp Özgecan\'a defalarca sapladı ardından araçta bulunan demir çubukla vurarak öldürdü.
  Suphi Altındöken, Özgecan\'ı öldürdükten sonra cesediyle birlikte Tarsus\'a dönüp babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe\'den yardım istedi. Onlar da gelince birlikte Özgecan\'ın cesedi ortadan kaldırmak için benzin alıp ormanlık bölgeye götürüp, Cinderesi\'nde yaktı.


  #ÖZGECANASLANÖLMEDİ
  #ÖZGECANASLAN


  Androidden gönderildi.
  DİĞER | 01.07.2020 21:47:24
  8 beğenme

YORUMLARYorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR