Paylaşımlar
 •  romantikseker paylaştı:

  kafam çok karışık yardım edinn lutfenn

  Merhabalar, benim kafam yine çok karışık. Benim dört yıldır sevdiğim bir adam var. Ama biz daha bir yıldır çok yakınızz whatsapptan falan konuşuyoruz. Yakalaşık olarak her hafta konuşuyoruz. Bana devamlı hatun olarak hitap ediyor. Bikaç defa seni seviyorum dedi(hangi manada soyledigini bilmiyorum)
  Birkaç defa buluştuk. Bi ara mesajlasma bitince rüyanda beni gör dedi. Aramizda biraz yaş farki var. Devamli keske yasin daha buyuk olsaydı falan diyip duruyor. Ve o temmuz ayinda Amerikaya taşınacak. Bende amerikaya gidecem üç yıl sonra, planlarimdan bahsettim o da çok sevindi, umarim gelirsin yanıma, bende yalnız kalmam, gezdiririm, korurum seni diyip duruyor. Ve o konusmadan beri cogu konusmamizda, ne olursa olsun gel amerikaya yanima diyip duruyor. Ve devamli manali bir şekilde evlenme yasim geldi, bana bakacak kimse yok diyor.
  Simdi gelelim kafamı karıştıran yereeee
  Birkç gün önce yine konuşiyorduk, o aşk komusunu açtı ve bana sordu varmı sende aşk diye. Ben hemen konuyu ona çevirdim ve dedim ki "beni boşver asıl sende var mı" o da cevap olarak "yok oğlu yok" yazdi. Bende bu mesajı gordum ve sabaha kadar hiç cevap yazmadım. Sonra sabah şöyle yazdim "tanikii bede de yok" o da cevao olarak "yalann" yazdi, oyle bayaa bi birbirimizin yalan soyledigini iddia ettik. Sonra ben dedim ki "neyse ya kapatalım konuyu" o da dedi ki "tamam kapattım, kaç bakalım"
  Sonra gelecek planlarım hakkında komuştuk.
  Siz ne düşünüyorsunuz ? Beni seviyor mu ?
  Neden aşk yok dedi sizce ?
  Kafam çok karışık yardım edin lütfen

  Tarayıcıdan gönderildi.
  İLİŞKİLER | 24.04.2015 09:53:38
  beğeni yok

YORUMLARYorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR