Paylaşımlar
 •  seloo paylaştı:

  İçimdeki sıkıntı..

  Benim 5 yıllık bi ilişkim var ama ilişkimiz uzaktan devam ediyor onu herseyden cok seviyorum o benim bi parcam oldu artık sebebini bilmiyorum ama çevremde gördüğüm birisnden hoslanmıyrm ama nedense onu sürekli gormek istiyorum ona karsı bişey hissetmiyorum yanlıs anlamayn ama bilmiyorum içimde anlam veremedğm bi his var ve kendimi suclu hissedyorum ama hiç bisey yapmıyorum ki hiç bi erkek arkadaşrmla özel olarak görüşmüyrm hatta konusmuyorum kımseyle ve bunun dısında sosyal medya hesabım yok ikımzde kapattık kullanmıyoruz belkide uzaklık beni sıktı 8 aydır görmüyorz birbirimzi kamera göruşmeleri harıcınde sizce ben ne yapmalıyım kötü bişeymi yapıyorum bi akıl verin..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  İTİRAF BÖLÜMÜ | 01.04.2015 23:36:15
  beğeni yok

YORUMLAR • Uzaktaki sevgiliyle paylaşimlariniz az demekki yoksa bu noktaya gelmezdiniz sizi yanlız birakmiş bence bunu ilişki yaşadığınız kişiyle konuşmalarını.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  05.03.2016 23:25:46
  beğeni yok teşekkür yok

 • Seni senden iyi kim bilebilir ki konu senin hissiyatın olunca akıl verebilsin?.insanlar matematik değil ki cözümü olabilsin.kötü hissetmen için kötü birşey yapmaya ihtiyacın yoktur,belki de kötü olan hissiyatındır.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  04.04.2015 01:50:50
  beğeni yok teşekkür yok

 • Amin turuva teşekkür ederim.Allah seninde gönlüne göre versin..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  04.04.2015 01:46:54
  beğeni yok teşekkür yok

 • Feyza111 seni takip ettin herzamanki gibi cok mantiklisin kac yasindasin merak ettim. Cok karakterli bi kisiligin var cnm. Cok guzel yon verebiliyosun. Rabbimde senin gonlune gore versin kendi fikirlerinle seviyeli cok yon verebiliyosun. Eda 27de ayni senin gibi

  Tarayıcıdan gönderildi.
  02.04.2015 12:51:53
  beğeni yok teşekkür yok

 • Beş yıl çok uzun, alışkanlık haline gelir,bir süre sonra yüz yüze konuşsanız tuaf hissedeceksiniz.iyi değil.internet üzerin de ilişkinin şöyle bir tehlikesi var, biriyle ilişki yaşamaya başlarsın yazışırsın sonra kameradan konuşursun ama ilişkinin bir çok boyutu eksik olduğu için o eksiklikleri kendi kafanda doldurursun ve hep olumlu doldurursun olumlu doldurduğun içinse o kişi sana fazlasıyla mükemmel gelir dört dörtlük gelir.ama yüz yüze konuşsan tepkiler sevinç öfke olumlu olumsuz yönler daha göz önünde yaşanacağı için her şey daha gerçekçi olur.bilmiyorum en kısa zamanda yüz yüze de görüşüp konuşmalısınız

  Tarayıcıdan gönderildi.
  02.04.2015 02:02:49
  beğeni yok teşekkür yok

 • Kime karşı ne hissettiğim konusunda çok kararsızım. Seni iyi anlıyorum

  Tarayıcıdan gönderildi.
  01.04.2015 23:56:22
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR