Paylaşımlar
 •  bayangamzelii paylaştı:

  Beklenen An

  Daha önceki paylaştığım bir yazıda sizlere birlikteliğim olan birinin beni aniden bıraktığını fakat sanal alemden surekli takip edip her paylaştığıma atladığını dile getirmiştim.''Ha bugün ha yarın mesaj atar da bende ağzıma geleni söylerim" dediğim gün meğer bugunmüş. Utanmadan halimi hatrımı sorup aniden attığı mesaja tabikide düşündüğüm gibi cevap veremedim.İşin garibi mesaj atıp mesajı neden yarıda kestiğinide anlamadım. Lütfen yardımcı olun kafamı dağıtmaya ihtiyacım var

  Tarayıcıdan gönderildi.
  İLİŞKİLER | 11.03.2015 22:58:59
  beğeni yok

YORUMLAR • Tabikide öyle zaten başka birini duygusal olarak yıkan erkekler psikolojik olarak yaralı kişilerdir kendini bulamayan bir erkek kadına zarar veriri. mesela onunla kalıcı ilişki kursan bile çocuklukta alınmış yaralar hayatın bütünü ü etkiler böyle biriyle evlendiğinde bunun mücadelesini hep vermek zorunda kalacaksın.bu adam hiçmi evlenmeyecek diye düşünürsem o ancak kendi dengiyle yada zıttıyla evlenir.ya yaralı kaybolmuş bir kadın yada zalim bir kadın oysa sen sağlıklı bir bireysin onun seni yaralamasına izin verme.biz kadınlarda annelik içgüdüsü var yaralı erkekleri sevmemiz annelik içgüdüsünden şevkat duygusundan gelir.amasonunda biz üzülürüz.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  13.03.2015 01:23:40
  beğeni yok teşekkür yok

 • Çok teşekkür ederim tamda olması gerektiği gibi bence. Karakteri farklı biri ruh hali çok değişken ve hernekadar karmaşık olsada çok duygusal. Kendisinin bu yaptıklarını hep çocukluğuyla bağdaştırıp hayattan intkam aldığını söylemişti. Bence vaka büyük. Sorun bizden çok onun özgüveni ve hayata bakış açısıyla alakalı.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  13.03.2015 00:27:19
  beğeni yok teşekkür yok

 • Önemli olan öfkenin geçmsi değil elbette öfken anlık geçmez süreç içinde azalarak yok olur.önemli olan öfkenin geçmesi değil öfkenin içte bastırılmaması ve doğru kişiye aktarılması.herşey adım adım ,pat diye pişmanolmaz sabır.önce öfkeni göster inan daha sağlıklı yürüyeceksin .pişman olmasınımı istiyorsun kendi değerini bil ondan daha değerli olduğun unutmadan yaşa ve hiçbir an ona hasas yönlerini gösterme ozaman süreç senden yana pozitif sağlıklı mutlu ilerleyecek ve o pişman olacak bunu ya direk söyler ya ilgisiyle söyler ya da hiçbir zaman söylemez o ojun karakterine göre şekil alıcak.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  12.03.2015 21:54:27
  beğeni yok teşekkür yok

 • Sonuçta beni aldatmış. Böyle birine nedesem öfkem geçer. Nedesem beni kaybettıgıne kopek gıbı pısman olur?
  Tarayıcıdan gönderildi.
  12.03.2015 20:52:48
  beğeni yok teşekkür yok

 • içinden tepki göstermek geçti öfkeni göstermek istedin ama işte ona karşı duygusal yanın var ve kalbin onu kaybetmekten korktuğu için tabikide düşündüğün gibi cevap vermedin ve öfkeni içinde bastırdın keşke bastırmasaydın, karşı tarafa göster öfkeni kaybetmektende korkma çünkü aslında öfkeni bastırdığın gün hem kendini hem karşı tarafı kaybedebilirsin öfke anormal birşey değildir normal bir duygudurumudur.Tabikide mesajı yarım bırakır çünkü aslında yanlış yaptığını kendide biliyor ve senin tepki göstereceğini biliyor (du) ve ona görede nabız ölçmek için mesajı yarım attı senin tepkine göre davranış belirleyecek ama sen ne yaptın tepki göstermedin ve ona ne hissettirdin biliyor musun: korkmana gerek yok herşey kontrolüümün altında yanlışta yapsam doğruda yapsam şuan birşey kaybetmedim...o şuan hemen hemen böyle düşünüyor farkında ya da farkında olmadan yani bilinçdışı.... oysa onun sana yanlış yaptıgını göstermelisin öfkeni yutma yutarsan kendine olan saygını zedelersin ve bir bakarsın ki kontrolü kaybetmişsin.. olmaz yanlış yapmışsın.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  12.03.2015 16:34:04
  beğeni yok teşekkür yok

 • onu sil her yerden cevap verme bir de böyle bir dene diğer türlüsünü denemişssin hep üzülmüşsün bir de böyle dene canım bakalım ne olacak

  Tarayıcıdan gönderildi.
  12.03.2015 12:06:19
  beğeni yok teşekkür yok

 • Haklısın evet. Zaten tekrar guvenemem öyle bi düşüncem yok.Ama çok sevdim ondan dayanamadım..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  12.03.2015 00:13:02
  beğeni yok teşekkür yok

 • Heryerden silsemde biyerden karşıma çıkıyor. Nasıl bir sınavın içindeyim anlamadım. Madem sevmiyorsun bıraktın gıttın ne diye yazıyorsun da acılarımı yineliyorsun.Tabikide anlam yukledim hemen ama değmez gibi..

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 23:21:21
  beğeni yok teşekkür yok

 • seni el altinda bildiği için istediği zaman gel git yapiyor hayir diyemeyeceğiinide biliyor,silsene onu sen

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 23:15:25
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR