Paylaşımlar
 •  gonulyuzu143 paylaştı:

  Babamı çok seviyorum ama çok üzüyorum onu : (

  Canım babam , herşeyim, herbişeyim . Çok seviyorum babamı, ailem için ömrümü harcarım ama BABAM İÇİN CANIMI VERİRİM. İsteyerek - istemeyerek çok üzüyorum her konuda. Son zamanlarda kendine bakmaması, alkole vermesi,günde 4 paket sigara içmesi. Yavaş yavaş kendini öldürmek gibi bilet bu. Ey Rabb'imin güzel kulu babam Arkadaşlar garip ama Babam içince melek, bebek gibi adam. Şu an bunu size paylaşmamın pek nedenini bilemedim. Ağlıyorum babam için. Onsuz ilk 1inci ayım. Bazı sebepler nedeniyle Türkiye'ye geldim 1süreliğine. Yurtdışında yaşıyoruz normadel. Şu an tek başımayım .Çok üzdüm babamı çok. Kıymetini bilemedim. Ne olursa olsun Babam o Benim. Yüceler Yücesi Allah-Ú Teâla'm inşaAllah inşaAllah inşaAllah benden ömrümü alır ona nasip eyler. Ondan önce Canımı almayı nasip kılar. Seni seviyorum Babam. İLK Aşkım. Kalbimin yarı sahibi. Hayatımın tek kahramanı. >>>>>>>>>> Hayırlı Geceler

  Tarayıcıdan gönderildi.
  AİLE | 11.03.2015 03:05:37
  beğeni yok

YORUMLAR • en birinci benim ; haklısın iyi veya kötü ( zaten asla küs kalamam hamd olsun yapamam ) HER BİR BAHANE DE SARILMAK İÇİN neler yapıyorum bi bilsen ^_^

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.11.2015 21:32:44
  beğeni yok teşekkür yok

 • Ona hala sarılmak gibi bir şansın varsa şükret. Zamanı gelcek üzmek için bile bulamıcaksın onu.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  15.09.2015 22:34:26
  beğeni yok teşekkür yok

 • İnşaAllah en hayırlı, en doğru, en güzel, en iyi zamanda kavuşurum. Güzel dilekleriniz için teşekkürler ederim sevgili arkadaşlar. (ruyaruyam,bebekk3)

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 18:41:02
  beğeni yok teşekkür yok

 • İnş en kısa zaman kavuşursun baba

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 11:34:57
  beğeni yok teşekkür yok

 • bebekk3 ; Ne güzel söylüyorsun " Çok fedakar bir babam var ". Allah'ıma sonsuz hamd ve şükürler olsun ki evet! Benim Canım Babam da öyle biri. Annem geleceğimiz için ve 1İş dolayısıyla ben 8 yaşındayken uzaklara gitti. 16 yaşıma kadar Güzeller güzeli babam hem anne hem baba oldu bizim için. El bebek, gül bebek büyüttü. Dediğin gibi çocukları için herşeyin en iyisini yapar. Yemedi yedirdi. Giymedi giydirdi. Güzel babam. Sofrada ilk lokmayı biz yedik mi diye bakan 2nci . 3üncü diye bilirdim, zamanı gelince de dayanamadım sorardım neden 3 defa babam diye sofrada işte bize bakar sonra lokmayı ağzına atardın. Anlatırdı birşeyler çocukken nazlılığınız, birşeyleri 2defa dedirtmeniz bol sizde de ondan kızım derdi ama ben üsteleye olsun hadi 1defa tamam 2defa 3 ne. Allah'ın hakkı üçtür kızım. Ben sizleri Allah rızası için çok seviyorum. Hergünümde Babalık hakkım varsa Allah indinde sizlere rahmetle hediye eylesin diye dualar ediyorum buda bunlardan 1isi diye. Ve daha 1sürü öyle güzel öyle maşhaAllah etkileyici konuşmaları , sohbetlerimiz var ki. Baba , babanın kızı olmak bambaşka birşey haklısın " bebekk3 " ne mutlu bana bi nebze de olsa BABA kavramını bile biliuprsa biliyorsam. Rabb'im inşaAllah varsa sevabım, değerim inşaAllah inşaAllah inşaAllah onların hürmetine BABAM'I rahmetle, merhametle bağışlar. Annemi de elbette. Ama bebekk3 babama çok ama çok düşkünüm.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 10:21:55
  beğeni yok teşekkür yok

 • Canim okuyunca duygulandim çünkü bende babami o kadar çok seviyorum ki gergin dua ediyorum basimizdan eksik etmesin allahim diye onsuz hayat dusunemem ve seni anlıyorum baba sevgisi çok bambaşka birşey önceleri bende istemeden babami kirardim ama kiymetini hep bildim tabiki günler geçtikçe sahada bir kiymetini anliyorum çok fedakar babam var annemde öyle çocukları için herseyin en iyisini yapmaya calisiyolar senin de babama olan sevgim ilgimi çekti ne mutlu sana ki baba kavramini sevgisini biliyor ve yasatiyorsun ve önemli olanda bunu onlara hissettirmek.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  11.03.2015 03:55:48
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR