Paylaşımlar
 •  adanmis paylaştı:

  Dikkat edelim lütfen

  fal diyarı ekibi ; büyük bir memmunıyet ile sayfanızı kullanıyorum fakat bugun canımı sıkan biolay oldu , aynı anda gönderdiğim iki yıldıznamenın birisinde Cumartesi günleri senin için iyi , hemenn diğerinde kötü yazıyor. Bu ne şimdi ???

  Tarayıcıdan gönderildi.
  FALDİYARI | 06.03.2015 01:16:58
  beğeni yok

YORUMLAR • 😀 😀

  Tarayıcıdan gönderildi.
  08.03.2015 19:12:38
  beğeni yok teşekkür yok

 • Sayın üyemiz öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Normalde bu tür şikayet içeren başlıkları yayınlamayız ve özel mesaj yolu ile cevaplarız. Ancak size cevabımız diğer üyelerimiz için de aydınlatıcı olacağından dolayı açmış olduğunuz bu konuyu yayınlamayı uygun gördük.

  Eleştirinizin cevabına gelince:
  Öncelikle yıldızname yorumunuzu farklı yorumcularımız yorumlamış ve bahsettiğiniz bu farkın bundan kaynaklanması çok doğal.
  İkincisi, falınıza baktırırken girdiğiniz bilgilerde doğum tarihlerinizin yılları farklı yazılmış. Kontrol ederseniz siz de farkedeceksiniz. Bahsettiğiniz durum bu iki etkenden kaynaklanmıştır.

  Bazen üyelerimiz dikkatsizlik sonucu böyle hatalar yapabiliyorlar ve tezat bir yorum geldiğinde doğal olarak tepki gösteriyorlar. Sizin nezdinizde bütün üyelerimize özellikle bilgilerini girerlerken dikkatli olmalarını tavsiye ederiz. Ve bu şekilde yorumlardan memnun olmadığınızda ya da bir hata olduğunu düşündüğünüzde lütfen aynı kişinin yorumlayıp yorumlamadığını da kontrol ediniz.

  Takdir edersiniz ki aynı fincana, kartlara ya da bilgilere bakan farklı kişilerin bunları farklı yorumlaması gayet doğaldır.

  Elbette bizlerden kaynaklanan hatalar da olacaktır. Böyle durumlarda çekinmeden iletmeye devam edebilirsiniz. Daha iyi ve kaliteli bir platform olma yolunda, sizlerin eleştirileri bizim için çok değerlidir.

  İyi geceler dileriz, saygılarımızla...

  Tarayıcıdan gönderildi.
  06.03.2015 01:31:12
  beğeni yok teşekkür yok

Yorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR