Paylaşımlar
 •  cemree paylaştı:

  Şarap Tadında Bir Aşk

  Gel demek kolay da git demek zor derler ya, işte tam da böyledir demek isteyipte diyemediklerimiz. Mantığımız sadece diyebildiklerimiz ve diyemediklerimizden ibarettir aslında. Aşk derler, sarhoş eder.. Aşk derler, mayhoş eder.. Ve aşk derler, kör eder..
  İnsanlar hep derler. İnsanlar hep konuşurlar. Çünkü Ahmet Batmanın dediği gibidir, " insanlar hep konuşur. çünkü dert senin, tasası onlarındır."
  Peki ne kadar önemliyiz diğerleri için? Kendimizden başka kimsemiz var mı? Sadece iki saniyenizi ayırıp düşünmenizi istiyorum, gözlerinizi kapatıp hayatınızdakileri gözünüzün önüne getirdiğinizde hangi birine hiç gitmez diyebiliyorsunuz? Cevabını bulamadınız değil mi? İşte bir şarap tadında aşk sunayım size.. Aşk diyorum, kör etmez. Aşk diyorum, sarhoş etmez. Aşk sadece sizin izin verdiklerinize bahane olarak sunduğunuz başlıklardan ibarettir. Ah bu şarap tadında sarhoş aşklar..
  Ah bu aşk büyük delilik!
  İnanın, aşk birgün kapınızı çalacak. Kiminizi hazır halde bulacak, kiminizi hazırlıksız yakalayacak. Üzülmeyin, her bitiş bir başlangıçtır.

  Tarayıcıdan gönderildi.
  ANLAMLI SÖZLER | 03.02.2015 23:16:15
  beğeni yok

YORUMLARYorum yapabilmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR