Ay Falı
* Bu fal henüz hazırlık aşamasındadır.

Ay' ın insanların ruh hali üstündeki etkisi binlerce yıldır bilinen bir gerçektir. Bu etkinin sebebi insan vücudunun 3/4' ünün sudan meydana geliyor oluşudur. Aynı şekilde yaşadığımız dünyanın da 3/4' ü sudur ve hepimizin bildiği gel-git olayları ve medcezirler Ay' ın hareketleri ile meydana gelmektedir. Bir gök cisminin hareketleri denizleri ve okyanusları dahi bu kadar etkilerken,tıpkı dünya gibi 3/4' ü sudan oluşan insan vücudu ve dolayısıyla psikolojisi üzerinde etkisi olmadığını söylemek mümkün değildir.

Ay' ın kendi ışığı yoktur. Işığını güneşten alır. Bu nedenle de sürekli etki altındadır. Bu etkinin yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı insanı da etkilemesi kaçınılmazdır. Ay' ın her gün hatta her an az da olsa aldığı ve yansıttığı ışık değişir. İnsan da Ay' ın bu değişikliğinden etkilenip her gün farklı bir ruh haline bürünür. Hatta aynı gün içinde birden fazla ruh hali değişikliği bile yaşayabilir. Çünkü Ay gökyüzündeki bir çok gök cisminden daha hızlı hareket eder.

Ay' ın farklı fazları insan üzerinde oldukça farklı etkiler yapar. Temel olarak 8 adet Ay Fazı vardır:

1. Yeni Ay

2. Hilal

3. İlk Dördün

4. Dolunay

5. Kambur Ay

6. Solan Kambur Ay

7. Son Dördün

8. Balzamik Ay

Bunun yanısıra kişinin kendi seçimleri ve şans da önemli faktörlerdir. Bundan dolayı ay fazlarından bir tanesini kendi ellerinizle seçtiğinizde unutmayın ki seçiminizi kaderiniz yönetiyor.

Seçilen Ay Fazının o günkü Ay ile ilişkisi, güneşle olan açısı ve insan üzerindeki etkileri yorumcumuzun sizin için yapacağı yorumu etkileyecektir.

Aynı zamanda Ay ile kadınlar arasında olan bağ da yadsınamaz bir şekilde kadınların genlerine işlemiştir. Bu nedenle Ay Falına bakılan kişinin kadın olması daha sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlar.

Bu açıklamadan sonra "bilge" rumuzlu yorumcumuzun bu falın bakılması ile ilgili hazırlıklarını tüm hızıyla yapmakta olduğunu belirterek yakında Ay Falı' nı hizmetinize sunacağımızı belirtmek isteriz.

Ay ışığı size daima doğru yolu göstersin...